Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Parking  Transfery  Noclegi    
 


Katowice Pyrzowice (KTW) > 10 mln pasażerów Wizz Air w Katowicach

2013-10-17 10 mln pasażerów Wizz Air w Katowicach

Linie lotnicze Wizz Air świętują przewiezienie 10-milionowego pasażera podróżującego z/do Katowic.


Świętowanie 10 mln pasażerów Wizz Air w Katowicach (grafika: Wizz Air)

Pani Katarzyna Kukla z Opola przyleciała dzisiaj rano z Dortmundu do stolicy Śląska na ślub swojej przyjaciółki.

"Dziękujemy wszystkim dziesięciu milionom pasażerów, którzy podróżują z nami z oraz do Katowic. To dla nas bardzo satysfakcjonujące, że wybierają oni ofertę Wizz Air, która gwarantuje wysoką jakość, atrakcyjne ceny, a także doskonałą obsługę klienta. Dzisiaj ambasadorka marki Wizz Air, Agnieszka Mośka, wraz z zespołem lotniska w Katowicach miał zaszczyt zaprosić panią Katarzynę, 10-milionowego pasażera, na darmowy lot w dwie strony z Wizz Air. Z wielką radością świętujemy rozwój linii w Polsce, a także wzrost liczby pasażerów i możliwości oferowania im atrakcyjnych cen biletów. W najbliższym czasie planujemy uruchomienie kolejnych połączeń z Katowic, więc już teraz warto odwiedzać stronę internetową, aby upolować najlepsze okazje i wybrać się we wspaniałą podróż z Wizz Air." - powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

"To była dla mnie cudowna niespodzianka, szczególnie, że to mój pierwszy lot Wizz Airem i wciąż nie mogę uwierzyć, że wygrałam darmowe bilety i upominki od Katowice Airport i Hotelu Szafran w Czeladzi. Bardzo dziękuję marce Wizz Air." - powiedziała pani Katarzyna Kukla.

"Jak mówi się w Polsce, dobry start to połowa sukcesu. Widać szefowie Wizz Air znali tą maksymę i rozpoczęli swoją działalność w Katowice Airport. To była dobra decyzja, jak się okazało po latach, dla obydwu stron. Dziś Wizz Air lata gdzie zapragnie. Gratulujemy linii 10-milionowego pasażera z Katowice Airport, po zaledwie 9 latach działalności. Nasza współpraca jest nacechowana wzajemną życzliwością, co nie tak często zdarza się w biznesie. Świętowanie przewiezienia kolejnych 10 milionów pasażerów nastąpi z pewnością znacznie szybciej." - powiedział Cezary Orzech, rzecznik prasowy katowickiego lotniska.

Wizz Air oferuje z Katowic 26 międzynarodowych nisko kosztowych połączeń.

Wizz Air rozwija swoją siatkę połączeń z Polski, w tym także ze Śląska, uruchamiając loty na nowych trasach. W ostatnich miesiącach wystartowały między innymi połączenia z Katowic do Kutaisi (Gruzja), Neapolu (Włochy) czy Larnaki (Cypr). W najbliższym czasie przewoźnik planuje również uruchomienie lotów do Tel Awiwu oraz Grenoble.

Na skróty

Katowice Pyrzowice (KTW) na serwisach społecznościowych: