Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Parking  Transfery  Noclegi    
 


Katowice Pyrzowice (KTW) > Wizz Air uruchomił loty z Katowic do Grenoble

2013-12-21 Wizz Air uruchomił loty z Katowic do Grenoble

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami węgierskie linie niskokosztowe Wizz Air uruchiły loty Katowice Pyrzowice (KTW) - Grenoble (GNB).


Grenoble (grafika: SXC (CC))

Loty na połączeniu rozpoczęły się w sobotę, 21 grudnia 2013 roku. Podczas pierwszego lotu było ponad 100 pasażerami na pokładzie

"Jesteśmy podekscytowani uruchomieniem nowego lotu łączącego Polskę z Francją. Dzięki niemu lotnisko w Katowicach może pochwalić się już 24 trasami obsługiwanymi przez Wizz Air. Mamy nadzieję, że tanie połączenie oferowane przez Wizz Air pobudzi rozwój segmentu turystycznego w obydwu krajach. Dzięki tym lotom Polacy będą mogli cieszyć się urokami i atrakcjami Grenoble, a Francuzi poznają urocze zakątki Polski." - powiedział Daniel De Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

Trasa obsługiwana jest raz w tygodniu - w soboty. Bilety lotnicze kosztują od 99 złotych w jedną stronę, wliczając podatek.

"Cieszy nas, że Wizz Air rozszerza ofertę swoich połączeń z lotniska w Katowicach, które staje się dzięki temu jeszcze bardziej atrakcyjne dla potencjalnych klientów. Jesteśmy przekonani, że trasa do Grenoble będzie cieszyła się powodzeniem, nie tylko wśród miłośników białego szaleństwa. Po Paryżu, dokąd także zabiera pasażerów Wizz Air, jest to drugie regularne połączenie do Francji realizowane z naszego lotniska." ? skomentował otwarcie nowego połączenia Cezary Orzech, rzecznik prasowy katowickiego lotniska.

Na skróty

Katowice Pyrzowice (KTW) na serwisach społecznościowych: